| | Sp.zn. | Adresát | Den vyvěšení | Věc | Detail |
| 149 EX 9692/17 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 1961/15 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 1676/26 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 6507/16 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 8441/15 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 475/17 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 2372/16 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 2372/16 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
19.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 2238/26 |
Petr Kuželka, Livornská č.p. 427, 109 00, Praha |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 117/26 |
Lukáš Kessler, Lidická 74/20, 434 01, Most |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2341/26 |
Matúš Baran, Masarykova č.p. 185, 439 42, Postoloprty |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2157/26 |
Stanislav Kavický, Ciolkovského 443/7, 734 01, Karviná |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2294/26 |
Jan Bílý, Klokočov č.p. 136, 747 47, Vítkov |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2162/26 |
Petr Grendziok, Dačického 579/28, 734 01, Karviná |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2146/26 |
Jozef Harčarík, Fryštátská 72/1, 733 01, Karviná |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2170/26 |
Josef Zima, ČSA č.p. 277, 357 03, Svatava |
18.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2250/26 |
Jan Balázs, Sídliště U Nového nádraží č.p. 710, 418 01, Bílina |
17.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2251/26 |
Erik Knapo, Jabloňová č.p. 2670, 438 01, Žatec |
17.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2373/26 |
Jaromír Staněk, náměstí 5. května č.p. 48, 411 17, Libochovice |
17.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2253/26 |
Jan Kužel, Alšova č.p. 226, 418 01, Bílina |
17.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |