| | Sp.zn. | Adresát | Den vyvěšení | Věc | Detail |
| 149 EX 2161/26 |
Linda Gažiová, 1. máje č.p. 203, 735 31, Bohumín |
28.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2214/26 |
Djamel Boulaoued, Sluneční náměstí 2580/13, 158 00, Praha |
28.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 475/17 |
úřední deska soudního exekutora, www, , |
25.08.2026 |
Dražební vyhláška movíté věci |
|
| 149 EX 2347/26 |
Dušan Gregorička, náměstí T. G. Masaryka 42/3, 690 02, Břeclav |
25.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2349/26 |
Rostislav Šulc, Horní Dubenky č.p. 31, 588 52, Horní Dubenky |
25.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2366/26 |
Pavla Ježková, Zbraslavské náměstí č.p. 464, 156 00, Praha |
25.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2427/26 |
Jakub Šrámek, Kladenská č.p. 119, 273 53, Hostouň |
25.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 1317/12 |
Roman Volf, Dlouhý Újezd 117, 347 01, Tachov |
25.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2293/26 |
ROMAN TRAHNIUK, Klostermannova 1718/10, 143 00, Praha |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2154/26 |
Andrea Hospodyová, Čsl. armády 2860/9, 733 01, Karviná |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2154/26 |
Antony Hospody, Čsl. armády 2860/9, 733 01, Karviná |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2248/26 |
JOZEF FARKAŠ, Kloboučnická 1423/1, 140 00, Praha |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2494/26 |
Pavel Šesták, U Michelského lesa č.p. 1267, 140 00, Praha |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2327/26 |
Rudolf Ježek, Sluneční náměstí 2580/13, 158 00, Praha |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2339/26 |
Václav Rosenbaum, Chomutovská 2152/4, 434 01, Most |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2285/26 |
Dana Srazilová, Petrohrad č.p. 146, 439 85, Petrohrad |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2472/26 |
Bartoloměj Peha, náměstí Míru č.p. 1, 364 71, Bochov |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2340/26 |
Vítězslav Příhoda, Sokolovská č.p. 127, 435 33, Louka u Litvínova |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2428/26 |
Patrik Štrunc, Masarykovo náměstí č.p. 1, 364 61, Teplá |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |
| 149 EX 2346/26 |
Libor Mrštík, Revoluční 913/20, 415 01, Teplice |
24.08.2026 |
Sdělení pro vyvěšení |